📢 Kolejna odsłona debaty z cyklu #RODMonline: „Świat po pandemii: co się zmieniło przez COVID-19?” odbędzie się już w najbliższy czwartek o 18:00!

👉 W trakcie debaty eksperci zastanowią się, czy po zwalczeniu pandemii koronawirusa możliwy jeszcze będzie powrót do rzeczywistości politycznej, ekonomicznej i społecznej znanej nam przed 2020 rokiem.

👇 Prelegenci:

➡️ Dr Marcin Kędzierski – adiunkt w Katedrze Studiów Europejskich Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, główny ekspert Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego oraz były prezes Klub Jagielloński;
➡️ Dr Łukasz Jasina – historyk, filmoznawca i publicysta. Ekspert w dziedzinie polityki pamięci w Polski Instytut Spraw Międzynarodowych – PISM. Były szef Działu Wschodniego „Kultura Liberalna” i działu współpracy zagranicznej Muzeum Historii Polski.

👨‍🏫 Spotkanie poprowadzi Jarosław Walkowicz – event manager oraz twórca podcastów w The Warsaw Institute Review oraz wiceprezes Forum Młodych Dyplomatów.

💻 Transmisję wydarzenia będzie można śledzić na kanałach social media Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Warszawie#MSZ oraz Warsaw Institute.